Izvēlne
БизнесChto govoryat nashi klienty o nas

Что говорят наши клиенты о Нас?

 

«Ir vairākas pamatlietas, kādēļ McDonalds izvēlas Tet kā partneri telekomunikāciju jomā: tehnisko risinājumu uzticamība un stabilitāte, perfekta apkalpošana, individuāla pieeja klientam, spēja atrast un piedāvāt risinājumus, kas ir nepieciešami tieši McDonald’s».

McDonalds, Филиалы по всей Латвии

 

«Mēs esam apmierināti ar piedāvājumu, to izstrādi un piemērošanu tieši mūsu skolai. Esam pateicīgi Tet par sapratni, ka mēs neesam biznesa struktūra, nepelnām paši naudiņu».

Skaistkalnes vidusskola, Скайсткалне, край Вецумниеку

 

«Amserv Grupas vajadzības tiek nodrošinātas sagaidāmā līmenī».

Amserv Latvija, Рига

 

«Tet ir pierādījis sevi mūsu ilgo gadu sadarbības laikā kā augstas klases servisa sniedzēju. Tet darbinieki vienmēr ir bijuši atsaucīgi, ātri reaģējuši uz katru mūsu jautājumu, radot sajūtu, ka tiksim uzklausīti jebkurā diennakts laikā. Esam apmierināti ar sniegtajiem pakalpojumiem un viennozīmīgi ieteiktu Tet arī citiem uzņēmumiem».

Izklaides un atpūtas centrs Klondaika, Филиалы по всей Латвии

 

«Esam pateicīgi Tet darbiniekiem par atsaucību un operatīvu darbību, lai pēc iespējas īsākā laika posmā ierīkotu interneta pieslēgumu jaunās skolas korpusam, kā arī par klientu apkalpošanas darbinieces atsaucību un izpratni».

Ķekavas vidusskola, Кекава

 

«Sadarbojamies ar Tet mūsu terminālu tīkla “Pasta Stacija” darbības nodrošināšanā. Varam teikt atzinīgus vārdus par klientu apkalpošanas kvalitāti, jo uz mūsu jautājumiem un arī problēmsituācijām reakcija vienmēr ir bijusi operatīva un radīta sajūta – esam sadzirdēti un pie konkrētā jautājuma tiek strādāts».

Post Service, Филиалы по всей Латвии

 

«Pārbaudītas vērtības».

SALDUS ZEME II, Салдус

 

«Iesaku Tet kā drošu un mūsdienīgu, uz klienta vajadzībām orientētu partneri, ar plašu pakalpojumu klāstu. Esam nodrošināti ar ātru un stabilu datu apriti starp uzņēmuma struktūrvienībām, sakaru pārtraukumi ir bijuši minimāli, arī šajās dažās reizēs tehniskās problēmas tikušas operatīvi novērstas. Mūsu apkalpojošais servisa inženieris ne tikai nodrošina serveru nepārtrauktu darbību un operatīvi risina ar datoru lietošanu saistītās problēmas, bet arī profesionāli pārstāv mūsu intereses sarunās ar grāmatvedības sistēmas uzturētājiem un citu programmu piegādātājiem. Mūsu klientu attiecību vadītāja operatīvi risina biznesa tīkla attīstības jautājumus kā arī regulāri informē par Tet jauniem piedāvājumiem, kas varētu būt mums noderīgi».

Jūrmalas namsaimnieks, Юрмала