Izvēlne
BiznesamMākoņpakalpojumiYammer Enterprise

Yammer Enterprise

Yammer Enterprise

274€/mēn.(visas cenas bez PVN)
Pieteikt

Ieguvumi

Nepalaidiet garām svarīgāko

Savienojiet savu organizāciju vienotā tīklā, pastiprinot iesaisti projektos un atklājot svarīgu informāciju un ekspertus. Yammer lietotāji iegūst par 76% lielāku redzamību citās nodaļās vai atrašanās vietās un ir par 80% informētāki par notikumiem organizācijas iekšienē.

Adaptējieties un pieņemiet gudrākus lēmumus

Atvērta sadarbība ir visefektīvākā sadarbība. Yammer palīdz komandām strauji adaptēties pārmaiņām un strādāt kopā produktīvāk. 71% no uzņēmumu vadītājiem ziņo, ka uzņēmumiem paredzētie sociālie tīkli paātrina piekļuvi zināšanām.

Paplašiniet savu uzņēmumu

Starp uzņēmumu līderiem, kuri organizācijās izmanto tīklus, 93% piekrīt, ka uzņēmumiem paredzētie sociālie rīki stimulē inovācijas.

Papildu informācija

Tehniskās iespējas
Līgumi un noteikumi

Tehniskās iespējas

 

  • Dalīties ar paziņojumiem visas organizācijas vai atsevišķu grupu iekšienē. Piespraust paziņojumus to ātrākai atrašanai.

  • Diskutēt par informāciju un projektiem grupās. Izmantot @atzīmes, lai pievērstu cilvēku uzmanību īpašai informācijai vai lai lūgtu vairāk informācijas. Izmantot tematiskas birkas, lai padarītu viegli atrodamas saistītas diskusijas.

  • Dalīties un pārrunāt datnes un dokumentus. Attiecīgas datnes atzīmēt kā "Oficiālas". Izmantot @atzīmes, lai pievienotu cilvēkus, kuri dokumentu varēs mainīt vai aplūkot. Līdzdarbojieties, rediģējot OneDrive darbam krātuvē esošās datnes.

  • Izveidot grupas projektiem, komandām vai interesēm. Ļaut akcionāriem un ieinteresētajām personām būt informētām, izmantojot publiskās grupas. Sensitīvu informāciju vai projektus aizsargāt, izmantojot privātas grupas.

  • Izmantot ārējus tīklus, lai komunicētu un līdzdarbotos ar partneriem vai klientiem.

  • Analizēt un sekot notikumiem. Atrast un publicēt veiksmes stāstus. Izmantot informāciju, lai uzlabotu darbību un saiknes visā organizācijā.

Neatradāt meklēto?

Ja neatradāt meklēto vai vēlies noskaidrot papildu informāciju, sazinies ar mums.

Sazinieties ar mums