Izvēlne
BiznesamKo klienti saka par mums

Ko mūsu klienti saka par mums?

 

"Ir vairākas pamatlietas, kādēļ McDonalds izvēlas Tet kā partneri telekomunikāciju jomā: tehnisko risinājumu uzticamība un stabilitāte, perfekta apkalpošana, individuāla pieeja klientam, spēja atrast un piedāvāt risinājumus, kas ir nepieciešami tieši McDonald’s".

McDonalds, Filiāles visā Latvijā

 

"Mēs esam apmierināti ar piedāvājumu, to izstrādi un piemērošanu tieši mūsu skolai. Esam pateicīgi Tet par sapratni, ka mēs neesam biznesa struktūra, nepelnām paši naudiņu".

Skaistkalnes vidusskola, Skaistkalne, Vecumnieku nov.

 

"Amserv Grupas vajadzības tiek nodrošinātas sagaidāmā līmenī".

Amserv Latvija, Rīga

 

"Tet ir pierādījis sevi mūsu ilgo gadu sadarbības laikā kā augstas klases servisa sniedzēju. Tet darbinieki vienmēr ir bijuši atsaucīgi, ātri reaģējuši uz katru mūsu jautājumu, radot sajūtu, ka tiksim uzklausīti jebkurā diennakts laikā. Esam apmierināti ar sniegtajiem pakalpojumiem un viennozīmīgi ieteiktu Tet arī citiem uzņēmumiem".

Izklaides un atpūtas centrs "Klondaika", Filiāles visā Latvijā

 

"Esam pateicīgi Tet darbiniekiem par atsaucību un operatīvu darbību, lai pēc iespējas īsākā laika posmā ierīkotu interneta pieslēgumu jaunās skolas korpusam, kā arī par klientu apkalpošanas darbinieces atsaucību un izpratni".

Ķekavas vidusskola, Ķekava

 

"Sadarbojamies ar Tet mūsu terminālu tīkla “Pasta Stacija” darbības nodrošināšanā. Varam teikt atzinīgus vārdus par klientu apkalpošanas kvalitāti, jo uz mūsu jautājumiem un arī problēmsituācijām reakcija vienmēr ir bijusi operatīva un radīta sajūta – esam sadzirdēti un pie konkrētā jautājuma tiek strādāts".

Post Service, Filiāles visā Latvijā

 

"Pārbaudītas vērtības".

SALDUS ZEME II, Saldus

 

"Iesaku Tet kā drošu un mūsdienīgu, uz klienta vajadzībām orientētu partneri, ar plašu pakalpojumu klāstu. Esam nodrošināti ar ātru un stabilu datu apriti starp uzņēmuma struktūrvienībām, sakaru pārtraukumi ir bijuši minimāli, arī šajās dažās reizēs tehniskās problēmas tikušas operatīvi novērstas. Mūsu apkalpojošais servisa inženieris ne tikai nodrošina serveru nepārtrauktu darbību un operatīvi risina ar datoru lietošanu saistītās problēmas, bet arī profesionāli pārstāv mūsu intereses sarunās ar grāmatvedības sistēmas uzturētājiem un citu programmu piegādātājiem. Mūsu klientu attiecību vadītāja operatīvi risina biznesa tīkla attīstības jautājumus kā arī regulāri informē par Tet jauniem piedāvājumiem, kas varētu būt mums noderīgi".

Jūrmalas namsaimnieks, Jūrmala