Izvēlne
BiznesamBezmaksas zvans 800

Bezmaksas zvans 800

Bezmaksas zvans 800

No1423€/mēn.(bez PVN)
Pieteikt

Ieguvumi

Jaunas iespējas

Jaunas pārdošanas iespējas un vērtīga atgriezeniskā saite – pircēji un klienti labprāt zvana, jo par to nav jāmaksā, un uzņēmums nepastarpināti iegūst vērtīgu informāciju: klientu vēlmes un priekšlikumus.

Nezaudējiet nevienu klientu

Iespējas vairākiem darbiniekiem vienlaikus saņemt ienākošos zvanus – izmantojot funkcionalitāti Sērijas brīvā numura meklēšana vai Pakalpojuma plūsmas konfigurācija.

Vienmēr esiet sazvanāmi

Vienmēr būsiet sazvanāmi – neatkarīgi no dienas, laika, atrašanās vietas un zvanu plūsmas intensitātes, izmantojot papildpakalpojumu Pakalpojumu plūsmas konfigurācija.

Savienojuma izvēle

Savienojuma izvēle – varēsiet saviem klientiem nodrošināt izvēles iespēju, maršrutējot ienākošos zvanus atbilstoši iepriekš atskaņotajam audiopaziņojumam.

Papildu informācija

Papildpakalpojumi
Cenas

Papildpakalpojumi

 

Papildpakalpojumi, kuri palīdz uzlabot Jūsu uzņēmuma klientu apkalpošanu:

  • Pakalpojuma plūsmas konfigurācija - bezmaksas papildpakalpojums  ļauj noteikt dažādus ienākošo zvanu apstrādes parametrus.

  • Savienojuma izvēle – pakalpojuma Bezmaksas zvans abonents saviem klientiem (zvanītājiem) var nodrošināt izvēles iespēju, maršrutējot ienākošos zvanus atbilstoši iepriekš atskaņotajam audiopaziņojumam. Papildus tiek ierīkots pakalpojums Individuālais balss paziņojums, lai varētu atskaņot Jūsu izveidoto audio paziņojumu;

  • Atļauto numuru saraksts – pakalpojuma Bezmaksas zvans abonenti var norādīt līdz 50 tālruņa numuriem vai numuru diapazoniem, no kuriem būs iespēja zvanīt uz abonenta 800. numuru. No numuriem, kas nav iekļauti šajā sarakstā, uz abonenta 800. numuru zvanīt nevarēs. Šo sarakstu abonents var mainīt vai papildināt, iekļaujot jaunus numurus vai numuru diapazonus, vai izslēdzot kādu numuru vai numuru diapazonu no šī saraksta;

  • Ienākošo zvanu pārskats – pakalpojuma Bezmaksas zvans abonentam uz viņa norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīta statistika par visiem uz abonenta 800. numuru ienākušajiem zvaniem noteiktā periodā.

 

Cenas

 

Par zvanu no ārzemēm uz pakalpojuma Bezmaksas zvans tālruņa numuru maksā zvanītājs saskaņā ar ārvalstu elektronisko sakaru tīkla operatora noteiktajiem starptautisko sarunu tarifiem.

Par pāradresēto sarunu no pakalpojuma Bezmaksas zvans tālruņa numura uz citu abonenta tālruņa numuru Pakalpojuma plūsmas konfigurācija ietvaros maksa netiek aprēķināta.

 

Pakalpojuma izmaksas uzņēmumamCena, EUR
Ierīkošanas maksa 42.20
Abonēšanas maksa mēnesī par numuru14.23

 

Maksa par sarunāmCena, EUR
Savienojuma maksa  0.00
Abonēšanas maksa mēnesī par numuru0.0482
No citiem elektronisko sakaru tīkliem Latvijā0.1326

 

Papildpakalpojums "Atļauto numuru saraksts"Cena, EUR
Ierīkošanas maksa6.03

 

Abonēšanas maksa mēnesī atkarībā no definēto numuru skaitaCena, EUR
1-10 numuri3.61
11-20 numuri6.03
21-50 numuri12.05

 

Papildpakalpojums "Ienākošo zvanu pārskats"Cena, EUR
Ierīkošanas maksa0.00
Abonēšanas maksa mēnesī4.27
Konfigurēšana papildpakalpojumam Pakalpojumu plūsmas konfigurācija ierīkošanas dienā0.00

 

Visas cenas norādītas bez PVN.